وبینار 10 نکته طلایی در مدیریت عالی مراکز دندانپزشکی

مخاطبین این وبینار

دندانپزشکان ، مدیران مراکز دندانپزشکی، دانشجویان دندانپزشکی، کوچ های دندانپزشکی

مدرس وبینار: دکتر علی احسان باقری


دندانپزشک ، سخنران و مدرس مدیریت مراکز دندانپزشکی
و‌مؤلف کتاب «مدیریت وفادارسازی بیماران مراکز دندانپزشکی»

مدت زمان وبینار 2 ساعت

قابل مشاهده در سایت بلافاصله بعد از خرید

بلافاصله بعد از خرید میتوانید در پنل کاربری خود در بخش “وبینار 10 نکته طلایی در مدیریت عالی مراکز دندانپزشکی” به دوره دسترسی داشته باشید

آنچه که در دوره «۱۰ نکته طلایی در مدیریت عالی مراکز دندانپزشکی» فرا خواهیم گرفت را در ادامه این مطلب بررسی میکنیم.

نکته طلایی اول

«۱۰ گام تا استخدام نیروی عالی»

در این نکته گام به گام با فرایند استخدام نیروی ستاره آشنا میشوید .هر مرکز دندانپزشکی باید برای هر واحد یک نیروی عالی و ستاره داشته باشد تا بتواند سیستم سازی را به خوبی اجرا کند.

نکته طلایی دوم

«نحوه طراحی چک لیست پذیرش»

بزرگترین معضل مراکز دندانپزشکی ، فراموشی کارها توسط کارکنان است . در این نکته نحوه طراحی یک چک لیست مناسب برای پرسنل پذیرش ، آموزش داده می شود.

نکته طلایی سوم

«قانون پیگیری ۵ تماس»

در قانون پیگیری ۵ تماس با فرایند پیگیری بیمارانی آشنا میشویم که هنوز برای انجام درمان نزد ما تصمیمی نگرفتند. دقت کنیم که نوع پیگیری و دیالوگ های ما در این نوع پیگیری بسیار مهم است.

نکته طلایی چهارم

«مدیریت بیمار شاکی غیرمنطقی»

آنچه ما را آزار میدهد شکایت بیماران است ، چه منطقی چه غیرمنطقی، اما مهم است که این نوع شکایات را به خوبی مدیریت و کنترل کنیم . بعضی بیماران ، شکایت خود را به نحو بدی اعلام میکنند اما مدیریت این نوع شکایات راه حل خودش را دارد که در این نکته به این موضوع میپردازیم.

نکته طلایی پنجم

«متقاعدسازی با ۵ حس بیمار»

برای ارائه طرح درمان و متقاعد کردن بیمار جهت انجام درمان اصولی راههای مختلفی هست . یکی از این راهها‌ ، استفاده از ۵ حس بیمار است که در‌این نکته مفصل به این موضوع میپردازیم.

نکته طلایی ششم

«تاچ پوینت های برندمان را کنترل کنیم»

آیا با عبارت «سفر بیمار» آشنا هستید ؟ آنچه که در سفر بیمار برایمان مهم است نقاط تماس برند مرکز دندانپزشکی است . اینکه چگونه این نقاط تماس را کنترل کنیم خودش یک هنر بزرگ است که از عهده دندانپزشکان مدیر و پیشرو بر می آید . در این نکته با بعضی از تاچ پوینت های برند مرکز دندانپزشکی آشنا می‌شویم.

نکته طلایی هفتم

«۹اقدام دندانپزشک برند لوکس»

اگر قصد دارید یک دندانپزشک با برند لوکس شوید این نکته به شما کمک میکند که مسیرتان را پیدا کنید. دندانپزشک لوکس‌شدن کار ساده ای نیست اما اگر راه را به صورت اصولی طی کنید شدنی است و شما را از رقباتون به خوبی متمایز میکند.

نکته طلایی هشتم

«تبلیغات تخفیف دار، در چه شرایطی؟»

جامعه دندانپزشکی از تبلیغات غیراصولی آسیب دیده است. اگر ارائه خدمات دندانپزشکی همراه با تخفیف در‌برنامه های پروموشن شماست این نکته میتواند شما را با تبلیغات تخفیف دار اصولی آشنا کند.

نکته طلایی نهم

«آشنایی با نحوه پوشش بیماران خواهان درمان زیبایی»

یکی از راههای شناخت بیماران ، نحوه پوشش آنهاست با توجه با اینکه اینروزها تب درمانهای دندانپزشکی زیبایی بالا گرفته لازم بود که با نحوه پوشش بیماران خواهان درمان زیبایی آشنا شوید.

نکته طلایی دهم

«اشک»

اشک مخفف سه کلمه «اعتمادسازی» ، «شناخت نیاز بیمار» و «کنجکاو کردن بیمار» است که اگر «ا» نباشد تبدیل به «شک» میشود . در‌این نکته به سه بخش کلمه «اشک» میپردازیم

نکته طلایی دهم +

«ویژگی مدیر مرکز دندانپزشکی»

خیلی از ما دندانپزشکان ادعای مدیریت داریم اما متاسفانه با وظایف و ویژگی های یک مدیر مرکز دندانپزشکی آشنا نیستیم . در این نکته به صورت مختصر وظایف و ویژگی مدیر مرکز دندانپزشکی را برشمردیم.

در این وبینار 10 نکته طلایی در مدیریت عالی مراکز دندانپزشکی سعی کرده ام که شما را در این مسیر همراهی کنم و در پایان از شما دوستان عزیزم درخواست می کنم در صورتی که نظر، پیشنهاد و یا انتقادی دارید به واتساپ شماره روابط عمومی 09122095835  سامانه پیامکی 10005835 و یا پیج اینستاگرام DrAliEhsanBagheri پیام ارسال کنید.

ضمنا در سایت  www.DrAliEhsanBagheri.com می توانید به محتوای آموزشی مدیریت مراکز دندانپزشکی منجمله لایوهای آموزشی دسترسی داشته باشید.