درباره ما

مهدی صادقلو

مدرس سخنرانی و فن بیان

به نام مناسب­ ترین واژه­ ها   به رسم محبت به نام خدا

به وب­ سایت آموزش سخنرانی و فن بیان خوش آمدید، من مهدی صادقلو مدرس سخنرانی و فن بیان هستم.

گذشته من، سرشار از خجالت و ضعف در اعتماد به نفس بود، به طور ذاتی من فردی درونگرا، خجول، کم حرف و گوشه نشین بودم و هرگز توان صحبت در جمع 10 نفره را هم نداشتم.

در جامعه فعلی شخصی موفق به پیشرفت و کسب موفقیت در زندگی خواهد شد که توانایی ارتباط با دیگران و صحبت مؤثر در جامعه را داشته باشد.

بنابراین من در زندگی کارمندی گذشته خودم همیشه در حال سکون و درجا زدن بودم و فرصت­ های خیلی زیادی را از دست دادم. در محل کارم هرگز جسارت این را نداشتم که در جلسات (که اتفاقاً خیلی هم مهم بودند) صحبت کنم. همیشه افراد دیگری بودند که نقش ناطق و سخنگو را ایفا می­کردند و طبیعی است که فرصت­ها و امتیازها نیز نصیب آن­ها می­شد.

در یک عصر تابستانی در منزل، تصمیم گرفتم یک بار برای همیشه مهارت فن بیان و سخنوری را بیاموزم.

برای این آموزش در دوره ­های حضوری و غیر حضوری زیادی در ایران و خارج از ایران شرکت کردم. وقتی توانستم برای اولین بار در جمع صحبت کنم؛ به شدت ذوق زده شدم.

خیلی خوشحال بودم.

من به یکی از بزرگ­ترین اهداف خودم در زندگی رسیده بودم... این شگفتی سبب شده علاقه من به حیطه سخنوری، سخنرانی و فن­ بیان شدت بیشتری پیدا کند. تصمیم گرفتم این مسیر را با جدیت بیشتری ادامه داده و آموزش­ های به ظاهر سخت و دشوار این حوزه را در اختیار دیگران نیز قرار دهم.

دوره های آموزشی